Nowy iPhone rzekomo z wyświetlaczami od Samsunga

Do premiery nowego iPhone'a pozostało jeszcze wiele miesięcy, a jak zawsze już teraz po Internecie krąży niezliczona ilość plotek na jego temat. Najnowsza dotyczy wyświetlaczy nowych telefonów Apple'a.

Według redakcji Digitimes, która powołuje się na informacje zdobyte od podwykonawców, na rynku pojawią się trzy nowe iPhone’y. 4,7- i 5,5-calowe wersje mają posiadać wyświetlacz TFT-LCD, zaś 5,8-calowa ma posiadać wyświetlacz AMOLED. Co więcej, jedynym dostawcą wyświetlaczy AMOLED dla nowego iPhone’a ma być Samsung. Panele dotykowe za to ma wyprodukować japońska Nissha Printing.

Apple rzekomo zamówił około 65 milionów wyświetlaczy od Samsunga. Produkcja telefonu ma ruszyć w marcu, a swoją pełną wydajność ma osiągnąć przed czerwcem. Digitimes niestety nie podaje, przynajmniej na razie, dodatkowych informacji na temat nowych telefonów Apple’a.

0
Źródło: DIGITIMES
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.