Perfect – idealny świat w VR

Wirtualna rzeczywistość nie ogranicza się do gier. Z jej pomocą możemy się także relaksować w miejscach, w których normalnie być może nigdy byśmy nie dotarli. Na to pozwoli Wam właśnie aplikacja Perfect, która zadebiutuje na platformach VR w przyszłym tygodniu.

Nie wszyscy mają czas, pieniądze i możliwości, by podróżować po całym świecie. VR może być najlepszym z możliwych substytutów podróży – przynajmniej jeśli chodzi o wrażenia audio-wizualne. Studio nDreams zapowiedziało aplikację Perfect, która pozwoli nam odwiedzić trzy różne otoczenia – rajską plażę, górzystą dolinę i okolice Bieguna Północnego. Oprogramowanie będzie wspierało także kontrolery ruchowe, ale całości nie powinniśmy traktować w charakterze gry, lecz raczej doświadczenia. Perfect ma zrelaksować nas, pozwolić odpocząć w pięknym otoczeniu i posłuchać ulubionej muzyki (będzie można zintegrować aplikację ze Spotify).

Aplikacja zadebiutuje na PlayStation VR 20 grudnia, a na komputerach PC (Oculus Rift i HTC Vive) 16 grudnia.

0
Źródło: Destructoid.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.