Pierwszy smartfon Prestigio z czytnikiem linii papilarnych

Prestigio wypuszcza na rynek swój nowy flagowy smartfon – Grace R7. To pierwszy smartfon firmy Prestigio, w którym dostęp do urządzenia jest możliwy dzięki technologii skanowania linii papilarnych.
Prestigio Grace R7 wyposażony jest w 5-calowy ekran z matrycą IPS i dodatkową nakładką Asahi Glass, która zapobiega zarysowaniom. Smartfon ma także czterordzeniowy procesor i 2 GB pamięci RAM, a do tego 16 GB pamięci wewnętrznej, którą w razie potrzeby można rozszerzyć za pomocą kart micro SD do 32 GB.

Główny moduł fotograficzny wyposażony jest w matrycę produkcji Samsunga, o rozdzielczości 13 mln pikseli i wspomagany jest 3-diodową lamką LED. Otwór przysłony obiektywu to f/2,0.

Grace R7 działa pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow, a do jego ochrony służy m.in. czytnik linii papilarnych na przedniej ściance. Jak deklaruje Prestigio, czytnik rozpoznaje linie papilarne właściciela w pół sekundy i ma też czujnik dotyku o czasie odpowiedzi 1/10 s: dotknięcie go cofa do poprzedniego kroku.

Smartfon jest wyposażony w 2 wejścia na karty SIM i będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i złotym. Sugerowana cena detaliczna to 599 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.