Pierwszy zwiastun The Last of Us Part II

I'm gonna find and I'm gonna kill every last one of them.

Podczas zakończonego już wydarzenia PlayStation Experience Sony pokazało pierwszą zapowiedź długo oczekiwanej drugiej części gry The Last of Us. Pokaz był przy tym sporą niespodzianką – wiadomo było, że Sony zaprezentuje jakąś zapowiedź, lecz nie było wiadomo, o jaką grę chodzi.

The Last of Us Part II wykorzystuje zmodernizowany silnik wytwórni Naughty Dog, a efekty jego pracy możecie ocenić na poniższym trailerze. Każdy włosek głównej bohaterki Ellie (która w tej części ma już 19 lat), każda kropla rozbryzganej wszędzie krwi czy każde źdźbło trawy czy listek w lesie – wszystkie szczegóły odwzorowane są niezwykle wyraziście i dokładnie.

To na razie pierwsza zapowiedź, a sama gra – według deklaracji wytwórni Naughty Dog – znajduje się jeszcze na wczesnym etapie rozwoju. Dlatego nie znamy jeszcze wielu szczegółów na jej temat, w tym daty jej premiery.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.