Powerbank z opcją Quick Charge 3.0 od Xiaomi

19 grudnia do sprzedaży trafi nowa, ulepszona wersja powerbanku Xiaomi Mi Power Bank 2 w takiej samej cenie - 149 CNY (około 90 zł).

Nowa wersja powerbanka Xiaomi otrzyma tę samą pojemność – 20 000 mAh -, ale dzięki szybszemu standardowi ładowania (technologia Quick Charge 3.) będziemy musieli krócej czekać na naładowanie do pełna urządzenia. Technologia Qualcommu wpłynie także na szybkość ładowania innych urządzeń z powerbanku.Przykładowo naładowanie do pełna smartfona Xiaomi Mi Max z baterią o pojemności 4850 mAh powinno nam zająć 2,5 godziny, a więc o około 40 minut krócej niż w przypadku zastosowania ładowarki z technologią Quick Charge 2.0.

Oprócz tego Mi Power Bank 2 jest krótszy od swojego poprzednika (135,5 x 67,6 mm) ale też nieco grubszy (23,9 mm grubości). Całość zamknięta jest w plastikową obudowę z fakturą zapobiegającą wyślizgnięciu się urządzenia z rąk.

Powerbank trafi na rynek chiński w tej samej cenie, co swój poprzednik – 149 CNY, co w bezpośrednim przeliczeniu na złotówki wynosi około 90 zł.

0
Źródło: Fonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.