Ravcore Dynamite 7.1 już w sprzedaży

Polski producent akcesoriów komputerowych przedstawia zaawansowany technicznie zestaw słuchawkowy Dynamite 7.1, dzięki któremu użytkownik nie tylko usłyszy dźwięk, ale również odczuje go na własnej skórze.

Słuchawki Ravcore Dynamite 7.1, dzięki systemowi Virtual Surround, są w stanie znacząco zwiększyć doznania odczuwane w grze podczas najbardziej emocjonujących potyczek. Dedykowane oprogramowanie umożliwia pełną kontrolę nad ustawieniami audio. Użytkownik może w dowolnej chwili zmienić czułość w każdej z 7 wirtualnych stref dźwięku przestrzennego. Pasmo przenoszenia od 16 Hz do 20 KHz, współczynnik sygnału do szumu (SNR poniżej >800B) i przetworniki o średnicy 50 mm powinny zagwarantować wierne odwzorowanie brzmień w tonacji.

Dzięki wbudowanym silniczkom w przetwornikach gracz poczuje pełną głębię basu poprzez odpowiednio stymulowane wibracje towarzyszące dźwiękom z gry. Słuchawki są także podświetlane na kolor czerwony. Na lewym nauszniki znajdziemy wysuwany, jednokierunkowy mikrofon. Ravcore Dynamite 7.1 są już dostępne w sklepach z elektroniką w cenie od 219 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.