Samsung Galaxy S8 bez sprzętowych przycisków?

Dzień bez chociaż jednej plotki na temat Galaxy S8 to dzień stracony, prawda? Dzisiaj Internet zastanawia się, czy nadchodzący flagowiec Samsunga będzie miał jakiekolwiek sprzętowe przyciski.

David Ruddock, jeden z redaktorów serwisu AndroidPolice powołując się na anonimowe źródła twierdzi, że Samsung Galaxy S8 może w pełni zrezygnować ze sprzętowych przycisków umieszczonych na obudowie. Z dwóch powodów.

Po pierwsze: rezygnując ze sprzętowych przycisków, Samsung mógłby „spłaszczyć” S8 o kolejny milimetr lub więcej, co w dzisiejszych czasach jest oczywiście szalenie ważną rzeczą, którą potem można chwalić się w reklamach.

Po drugie: zamieniając sprzętowe przyciski na „obszary dotykowe”, koreański producent mógłby skorzystać z czujników nacisku. Jednym słowem: nie tylko ekran w S8 mógłby pochwalić się funkcjonalnością 3D Touch/ForceTouch. Takie rozwiązanie z pewnością spodobałoby się wszystkim użytkownikom, którzy lubią natychmiastowy dostęp do najpotrzebniejszych funkcji swojego telefonu.

Oczywiście powyższe wiadomości nie zostały jakkolwiek potwierdzone przez firmę Samsung, więc traktujcie je jak na razie, jako kolejną spekulację na temat S8.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.