Samsung Galaxy S8 z głośnikami stereo?

Po fiasku związanym z Galaxy Note 7, kolejny smartfon Samsunga może być kluczowy dla odbudowania zaufania klientów. Nic dziwnego, że wokół urządzenia pojawia się wiele plotek.

Najnowsze nieoficjalne informacje z Dalekiego Wschodu mówią o dwóch wariantach urządzenia – 6,2-calowym o bezramkowej konstrukcji, który miałby trafić w gusta zwolenników serii Note, oraz 5,7-calowym, ze zwykłym zakrzywionym ekranem dla reszty konsumentów. Plotki wspominają także o tym, że producent zaniechał implementacji podwójnego aparatu, na rzecz jednego, ale o topowej specyfikacji.

Kolejna sprawa to kwestia głośników. Mówi się, że tym razem flagowiec Samsunga otrzyma głośniki stereo od dużej marki. Jakiej dokładnie? Zdziwilibyśmy się bardzo, gdyby nie były to podzespoły od firmy Harman, którą Samsung niedawno kupił. Oczywiście to wszystko jedynie plotki, które niekoniecznie muszą pokrywać się z prawdą. Pocieszające jest jednak to, że do oficjalnej zapowiedzi Samsunga Galaxy S8 zostało już tylko nieco ponad 2 miesiące. Flagowiec ma zostać ogłoszony na targach MWC 2017, a w sklepach zadebiutować w marcu.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.