Słuchawki Apple Airpods mają problem z ładowaniem

Bezprzewodowe słuchawki Apple Airpods trafiły do sklepów w ostatniej chwili przed Świętami i być może właśnie przez ten pośpiech inżynierowie firmy Apple nie zdążyli rozprawić się ze wszystkimi drobnymi usterkami. Na przykład z ładowaniem.

Wielu użytkowników słuchawek Airpods skarży się bowiem na to, że bateria wbudowana w pokrowiec Airpods rozładowuje się o wiele szybciej niż powinna. Sam pomysł pokrowca na słuchawki bezprzewodowe z wbudowaną baterią jest świetny i pozwala na ładowanie Airpods w trakcie przemieszczania się po mieście.

Niestety aktualnie istnieje jakaś usterka, która powoduje, że w okresie bezczynności poziom naładowania baterii wbudowanej w pokrowiec Airpods potrafi spaść o ok. 20% na przestrzeni 24 godzin.

Apple jak na razie nie skomentowało tej sprawy w jakikolwiek sposób, a tymczasem na Reddicie pojawia się coraz więcej użytkowników z tym samym problemem. Cóż, nie jest to pierwszy produkt firmy Apple z drobnymi problemami tuż po swojej premierze.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.