Smartduvet: Pościel, która sama się złoży

Ścielenie łóżka trudno zaliczyć do przyjemnych czynności. To obowiązek, który zajmuje nam rano cenny czas. Na Kickstarterze pojawił się jednak gadżet, który raz na zawsze może rozwiązać ten problem.

Smartduvet opiera się na pomyśle wykorzystywanym od lat w materacach przeciwodleżynowych. „Inteligentna” kołdra podzielona jest na sektory, które wypełniają się w odpowiednim momencie powietrzem, sprawiając, że całość robi się sztywna. Zestaw obejmuje rurkę i pompę powietrza, którą umieszczamy pod łóżkiem. By całość rozwijała się prawidłowo konieczne jest jeszcze przymocowanie brzegów kołdry do prześcieradła. Smartduvet zadziała także wówczas, gdy okryjemy ją własną poszewką.

System zintegrowany jest oczywiście z aplikacją, w której ustawić możemy czas ścielenia łóżka. Niestety gadżet nie jest tani. Na Kickstarterze zapłacić musimy za niego 264 dolary kanadyjskie, czyli około 836 zł.

0
Źródło: Kickstarter.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.