Smartfony Xiaomi dostępne u operatora sieci Play

W wolnej sprzedaży Xiaomi Redmi 3S z 32GB pamięci wewnętrznej kosztuje w Polsce 899 zł. Ile będziemy musieli za niego zapłacić w ofercie abonamentowej sieci Play?

Polacy powoli przekonują się do chińskich smartfonów. Wprowadzenie marki Xiaomi do jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce to krok, który pomoże spopularyzować urządzenia tego producenta. Na początek Play udostępnił w swojej ofercie najtańszy model z rodziny Xiaomi – Redmi 3S w wersji z 32 GB.

Jest to 5-calowy smartfon z wyświetlaczem o rozdzielczości HD, ośmiordzeniowym procesorem Snapdragonem 430, układem graficznym Ardeno 505, 2 GB pamięci operacyjnej, miejscem na drugą kartę SIM lub kartę microSD oraz dwoma aparatami – 13-megapikselowym aparatem głównym z autofocusem i detekcją fazy oraz 5-megapikselowym aparatem dodatkowym. Urządzenie posiada ponadto metalową obudowę i bardzo dobrą baterię o pojemności 4100 mAh. Mamy zatem do czynienia ze smartfonem niskobudżetowym, ale o przyzwoitych i godnych uwagi parametrach.

W Polsce urządzenie kosztuje na wolnym rynku około 899 zł. W sieci Play będziemy mogli go kupić już od złotówki w wybranych taryfach. Przy najniższym abonamencie (40 zł/msc) Xiaomi Redmi 3S będzie kosztował 439 zł. Szczegółowy cennik smartfona we wszystkich taryfach dostępny jest pod TYM linkiem.

0
Źródło: Play
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.