Świąteczne witryny sklepowe Nowego Jorku w VR

W grudniu galerie handlowe zmieniają wystrój, przygotowując klientów do świąt. Nigdzie jednak nie znajdziecie tak oryginalnych wystaw sklepowych, jakimi pochwalić się mogą nowojorskie sklepy z wieloletnimi tradycjami.

Witryny sklepów takich jak Barneys, Bloomingdale’s, Saks Fifth Avenue czy Lord of Taylor w okresie przedświątecznym przemieniają się w prawdziwe dzieła sztuki. Obfitują w klimatyczne oświetlenie, specjalnie zaprojektowane rzeźby, zimowe dekoracje i rekwizyty, którymi oczarowują klientów bardziej niż tradycyjne wyprzedaże.

Google przygotowało projekt Winter Wonderland dla wszystkich osób, które nie są w stanie osobiście przejść się ulicami Manhattanu. Wystarczy smartfon i dowolne gogole VR, by cieszyć się 360-stopniowymi panoramami 18 sklepów. W tle usłyszeć możemy autentyczne nagrania z wybranej lokalizacji. Dodatkowo przy wielu sklepach włączyć można także głos narratora, który opowie o każdej instalacji i przygotowaniach z nią związanych. Całość znajdziecie pod TYM linkiem.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.