Tesla Model X ze świąteczną aktualizacją oprogramowania

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla samochodu Model X nie zawiera ani jednej użytecznej funkcji, za to kilka tych mniej praktycznych. Tylko, o dziwo, jakoś nam to nie przeszkadza.

Jeżeli posiadasz samochód Model X marki Tesla, to najnowsza aktualizacja jego oprogramowania zawiera kilka ukrytych funkcji. Możemy go na przykład zamienić w ozdobę świąteczną na kółkach. Wystarczy przytrzymać wciśnięty przez pięć sekund logotyp Tesli nad wyświetlaczem, a następnie po prośbie o kod dostępu, wpisać „ModelXmas” lub „holidays”. Samochód wtedy będzie nas witał i żegnał pokazem świetlnym i świątecznymi melodiami.

Z kolei jeżeli wpiszemy jako kod dostępu „Mars”, system nawigacyjny naszego samochodu zamiast mapy Ziemi zacznie wyświetlać mapę Czerwonej Planety. Cóż, w razie niespodziewanej teleportacji na Marsa przynajmniej nie zabłądzimy. Chyba.

0
Źródło: DragTimes
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.