Usługa Amazon Prime dostępna w Polsce!

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów samochodowego show Grand Tour! Serwis VOD Amazon Prime pojawił się wczoraj w Polsce. Niestety, oprócz Grand Tour nie ma tam zbyt wielu interesujących rzeczy.

Polski debiut jest częścią większej premiery Prime’a, który wczoraj zadebiutował w kilkunastu nowych regionach. Zresztą dość szybko można się zorientować, że polska premiera zdarzyła się trochę przypadkiem – usługa nie oferuje bowiem polskich napisów, brakuje również możliwości rozliczania się w złotówkach (wszystkie płatności odbywają się w Euro).

Oferta programowa Amazon Prime na tle konkurencji również nie wypada zbyt przekonująco, za to cena pozostaje atrakcyjna. Jeśli zdecydujemy się na wykupienie usługi, przez pierwsze pół roku będziemy płacić 2,99 Euro miesięcznie (pierwsze 7 dni jest w ogóle darmowe). Po tym czasie cena wzrośnie do 5,99 Euro miesięcznie – to więcej, niż obecnie kosztuje miesięczny abonament w serwisie Netflix.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.