W CoD: Infinite Warfare pogracie dziś za darmo…

Od 15 do 20 grudnia gracze mogą, nie wydając ani grosza, wskoczyć w sam środek akcji i wypróbować Infinite Warfare na wszystkie trzy sposoby: w kampanii fabularnej, w trybie wieloosobowym oraz w kooperacyjnym trybie Zombie w Spacelandzie.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z najnowszą strzelanką Activision, to ta promocja pozwoli Wam nadrobić zaległości. Twórcy zdecydowali się udostępnić całą grę, a nie tylko pojedyncze tryby, dzięki czemu nie będą poszkodowani ani fani kampanii single player, ani zwolennicy trybów sieciowych. Naszą recenzję gry znajdziecie pod TYM linkiem. Do gry trafiła także aktualizacja, w której zostały naprawione nie tylko zauważone wcześniej bugi i błędy, ale także podatne na exploity miejsca na mapach. Odblokowano również możliwość otrzymywania Kluczy po uzyskaniu maksymalnej rangi w Mission Teams. Do gry wprowadzono wizualne i dźwiękowe korekty, zarówno w trybie Single Player, jak i Multiplayer i Zombies.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.