Wyciekły pierwsze rendery LG G6

Biorąc pod uwagę to, że nadchodzący flagowiec LG zapewne zostanie zaprezentowany na najbliższych targach MWC, na dzień dzisiejszy wiemy o nim zaskakująco mało. No, ale od czego są przecieki?

Redakcja Android Authority dotarła do pierwszych renderów nadchodzącego flagowca od LG, z których nie wynika zbyt wiele. Sama bryła telefonu z całą pewnością nawiązuje do modelu G5, nie wiemy jednak, czy kolejna generacja flagowca LG korzystać będzie z wymiennych modułów sprzętowych, tak jak miało to miejsce z tegorocznym flagowcem.

To właściwie najważniejsze pytanie, na które już wkrótce otrzymamy odpowiedź. Rozwiązania modułowe, dzięki którym każdy użytkownik G5-tki mógł dostosować ją do własnych potrzeb wydawały się świetnym pomysłem w teorii. W praktyce jednak okazało się, że telefon nie wzbudził takiego zainteresowania konsumentów, na jakie liczył producent i… no cóż – odbiło się to na wynikach sprzedaży.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.