Zobacz pierwszy trailer filmu Blade Runner 2049!

Na ten moment czekaliśmy od 2014 roku, kiedy to Ridley Scott zapowiedział sequel "Łowcy Androidów". W końcu możemy zobaczyć jak zapowiada się ta wysokobudżetowa produkcja sci-fi.

Liczący nieco ponad 1,5 minuty zwiastun nie pokazuje zbyt wiele – zamiast scen akcji mamy tu statyczne kadry i melancholijny klimat. To każe nam przypuszczać, że Blade Runner 2049 będzie utrzymany w tym samym stylu, co film z 1982 roku.

Fabuła opowie o wydarzeniach rozgrywających się 30 lat po zakończeniu pierwszej części. W rolach głównych zobaczymy tu ponownie Harissona Forda, który jako Rick Deckard, były łowca androidów, ukrywać się będzie przed resztą świata. W tym czasie Oficer K (Ryan Gosling) odkrywa mroczny sekret, który może wywołać panikę wśród ludności. Prowadząc własne śledztwo bohater trafia na trop Deckarda.

W filmie zobaczymy ponadto Jareda Leto, Anę de Armas, Robin Wright, Mackenzie Davis i Dave’a Bautistę. Premiera Blade Runnera 2049 zaplanowana została na 6 października 2017 roku.

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.