18,4-calowy tablet Nokii dostrzeżony w benchmarku

Wygląda na to, że Nokia w tym roku zamierza podbić nie tylko rynek smartfonów. Bardzo prawdopodobne, że na lutowych targach MWC firma ujawni kolejne urządzenie - tablet o wyśmienitej specyfikacji.
Rysunek koncepcyjny

Rysunek koncepcyjny

W benchmarku GFX Bench zauważono ciekawe urządzenie wyposażone w system „Android 7.0 FIH Edition”. FIH Mobile to jak wiadomo firma, do której należy marka Nokii, zatem śmiało możemy przypuszczać, że dane dotyczą właśnie niezapowiedzianego jeszcze tabletu producenta.

Pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo duży ekran – 18,4 cale i rozdzielczość 2560 x 1440 – będą mogły być konkurencją dla Samsunga Galaxy View. Pozostałe parametry urządzenia także powinny zadowolić najbardziej wybrednych konsumentów.

Znajdziemy tu ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 835 z układem Ardeno 540 4 GB RAM-u, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz dwie kamery z możliwością nagrywania filmów w jakości 4K.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.