Age of Empires: Castle Siege trafi na Androida

Age of Empires: Castle Siege to strategia czasu rzeczywistego, która cieszy się wielką popularnością wśród graczy. A teraz trafi na najpopularniejszy system operacyjny na rynku.

Strategia czasu rzeczywistego Age of Empires: Castle Siege dostępna jest w wersji na Windows i iOS-a i cieszy się bardzo dużą popularnością. 4,7 miliona graczy na całym świecie to bardzo dobry wynik, który wkrótce zostanie znacząco poprawiony.

Gra w końcu doczekała się wersji na system Android i zostanie umieszczona w Sklepie Play już w marcu. Niestety, nie znamy konkretnej daty, a tylko miesiąc. Łatwa konwersja gry była możliwa dzięki jej multiplatformowemu silnikowi Smoking Gun.

Co ciekawe, gra obsługuje synchronizację w chmurze. Oznacza to, że jeżeli, przykładowo, graliśmy w nią na tablecie z Windows, to kontynuując grę na iPhonie mamy dostęp do wszystkich naszych danych, w tym zapisów gry.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.