Android Nougat wkrótce na telefonach HTC

Aktualizacja do Androida Nougat pojawiła się już w Stanach Zjednoczonych dla modelu One A9. Teraz przyszedł czas na dobre wieści dla europejskich klientów HTC.

Jak zapewnia HTC, europejskie wersje telefonów One M9 i 10 nie zostały zapomniane przez HTC i otrzymają aktualizację oprogramowania do wersji Android Nougat 7.0. Jak dodaje HTC, aktualizacja pojawi się nie później niż za dwa tygodnie.

Firma zapewnia również, że pracuje z operatorami komórkowymi, by wersje operatorskie jej telefonów również otrzymały wspomnianą aktualizację w tym terminie.

Android Nougat miał swoją premierę w sierpniu. Jest obecny na 0,7 proc. urządzeń wykorzystujących usługi Google Play, z czego tylko 0,2 proc. to najnowsza wersja 7.1.1.

@nicpol7 Open channel (unlocked) European HTC 10 will get Nougat in the next 2 weeks! We’re working with operators to align also.

— graham wheeler (@wheelergd) 17 stycznia 2017

@M9_Snaps@Didusieq HTC One M9 open channel (unlocked) will release the same timeframe as HTC 10

— graham wheeler (@wheelergd) 17 stycznia 2017

0
Źródło: HTC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.