ASUS VivoPC X – kompaktowy desktop do VRx

Większość desktopowych zestawów, które są w stanie poradzić sobie z wirtualną rzeczywistością jest duża. Według firmy Asus: zdecydowanie za duża. Dlatego też producent sprzętu dla graczy postanowił zaprezentować swoją najnowszą, kompaktową konstrukcję: Asus VivoPC X.

Waży 2kg i poradzi sobie z większością gier, dostępnych obecnie na rynku. Konfiguracja VivoPC X wygląda następująco: Intel Core i5 Kaby Lake, 8GB pamięci RAM, 512GB SSD i Nvidia GTX 1060. Nie jest to oczywiście „topowa” konfiguracja, firma Asus zdaje się mieć trochę inny plan. VivoPC X, kiedy trafi do sklepów w marcu, ma kosztować 799 dolarów – biorąc pod uwagę jego kompaktową formę i niezłą konfigurację sprzętową, jest to dość niewygórowana cena za taki zestaw.

Firma Asus już od jakiegoś czasu eksperymentuje z kompaktową formą swoich desktopów dla graczy, dzięki czemu pecety przestają kojarzyć się z ogromnymi obudowami, które trzeba chować pod biurkiem. VivoPC X to kolejny przykład tej filozofii. Pytanie tylko, czy taka miniaturyzacja pozwala na jakąkolwiek rozbudowę tego sprzętu…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.