Bezprzewodowe słuchawki NuForce BE Sport3

Douszne słuchawki NuForce BE Sport3 to rozwiązanie dla aktywnych osób, bo dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji pozostają na miejscu bez względu na to, jak bardzo intensywny jest wykonywany trening!

Słuchawki NuForce BE Sport3 to świetna propozycja dla osób aktywnych i uprawiających sport. Naszą szczególną uwagę zwróciły ich

zalety

:

  • długość życia baterii – do 10 godzin
  • możliwość wymiany skrzydełek i wkładek dousznych (kilka opcji koloru w jednym opakowaniu)
  • odporność na deszcz, pot i wnikanie kurzu (certyfikat IP55)
  • wkładki douszne wykonane z silikonu SpinFit TwinBlade® – zapewniające doskonałą stabilność, izolację hałasu i pewne dopasowanie.
  • technologia Bluetooth® oferująca kompatybilność zarówno aptX® jak i AAC. Producent zapewnia łatwe podłączenie do smartfonu bez zniekształceń słuchania przy każdym poziomie głośności.

*aptX® – Słuchaj muzyki jakości CD bezprzewodowo w znacznie wyższej jakości niż oferowane ze standardowego kodeka Bluetooth. aptX jest wspierany przez najnowsze wersje Android i Windows dla smartfonów, komputerów Mac i PC.
*AAC – pozwala wydobyć każdy szczegół podczas odtwarzania muzyki z urządzeń Apple oraz innych źródeł, takich jak YouTube, radia DAB i usługi transmisji strumieniowej

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.