Cities: Skylines, pecetowy hit, trafi na Xboxa One

Gra Cities: Skylines studia Paradox Interactive okazała się prawdziwym przebojem na komputerach z Windows, macOS i Linuxem. Teraz trafi na konsole do gier, a gra w tej wersji będzie pokazana na konferencji GDC 2017.

Tęsknicie za grami takimi, jak Sim City 3000? Cities: Skylines jest znakomitą propozycją, choć aktualnie dostępną tylko na komputery PC z Windows, macOS-em lub Linuxem. Gra doczekała się trzech dodatków uzupełniających ją o kataklizmy, cykl dnia i nocy i symulację pogody i sprzedała się w ponad dwóch milionach egzemplarzy.

Teraz gra trafi na kolejną platformę, jaką jest Xbox One, wraz ze swoimi odmianami Xbox One S oraz mającą pojawić się w tym roku Xbox One „Scorpio”. Konkretna data premiery nie jest jeszcze znana. Trzymamy kciuki, by po ukończeniu prac nad wersją dla Xboxa gra trafiła również na konsole Sony i Nintendo.

Źródło: Windows Central
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.