Czy to pierwsze wyniki benchmarku Samsunga Galaxy S8?

Pod koniec zeszłego roku w bazie bechmarku Geekbench pojawiły się wyniki tajemniczego telefonu. Być może jest to test przedprodukcyjnej wersji Samsunga Galaxy S8.

Do przedstawionych poniżej danych należy podchodzić dość sceptycznie – i to aż z trzech powodów. Po pierwsze, nie ma pewności, że chodzi o Samsunga Galaxy S8. Po drugie, nie ma pewności, że chodzi o smartfon wyposażony w układ Snapdragon 835. Po trzecie, jeśli są to wyniki Samsunga Galaxy S8 wyposażonego w układ firmy Qualcomm (co wydaje się dość prawdopodobne), to nie są to jeszcze pomiary ostatecznej wersji produkcyjnej.

Jak widać, z trybie pomiaru jednordzeniowego testowany telefon osiągnął wynik 1844 punktów, a w trybie wielordzeniowym – 5426 punktów. W porównaniu do iPhone’a 7 z układem A10 ten drugi wynik wydaje się całkiem niezły (smartfon Apple również osiąga w tym trybie około 5400 punktów), natomiast w trybie jednordzeniowym wynik iPhone’a 7 oscyluje wokół 3300 punktów, a więc osiąga znacznie lepszy rezultat.

Specyfikacja techniczna, którą przy okazji ujawnia Geekbench, mówi o systemie Android 7.0 Nougat i 4 GB pamięci RAM.

Oficjalnej premiery Samsunga Galaxy S8 spodziewamy się podczas targów MWC 2017, choć pojawiają się też pogłoski, że będzie ona opóźniona.

0
Źródło: anzhuo.cn, gizmochina.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.