Dotykowy panel Nintendo Switch w akcji [wideo]

Podczas prezentacji i filmików promocyjnych Nintendo ani razu nie skupił się na dotykowym ekranie swojej nowej konsoli przenośnej. Nie zagłębiając się w specyfikację urządzenia można by nawet pomyśleć, że Switch nie będzie posiadał dotykowego wyświetlacza. Na szczęście rozwiano już te wątpliwości.

Nintendo najprawdopodobniej nie chce by Switcha postrzegano jako konkurencję dla 3DS-a. Wyraźnie widać, że producent reklamuje nową konsolę jako hybrydę, z wyraźnym naciskiem jednak na zastosowanie domowe. Być może to właśnie z tej przyczyny do tej pory nie zaprezentowano w akcji ekranu dotykowego.

Na szczęście jeden z youtuberów obecnych na evencie Nintendo prezentującym urządzenie zdołał nagrać stosowny materiał. Widzimy na nim, że wyświetlacz doskonale radzi sobie z obsługą dotykiem. Dodatkowo zaprezentowano szybkość przełączenia obrazu z ekranu konsoli na ekran telewizora, po włożeniu do stacji dokującej. Jest to zaledwie kilka sekund.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.