Dziś premiera Resident Evil VII

Capcom zadbał o to, by mieszkańcy Londynu mieli weekend pełen atrakcji. Najwięksi zapaleńcy mogli zmierzyć się ze swoim strachem w domu inspirowanym lokacją z najnowszej części Resident Evil VII.

W miniony weekend mieszkańcy Londynu mogli załapać się na ciekawe wydarzenie, przypominające grę typu LARP. Uczestników dobrano w pary, w których mieli odgrywać rolę dziennikarzy pracujących dla stacji telewizyjnej zajmującej się zjawiskami paranormalnymi. W ciągu 45 minut mieli odszukać ślady poprzedniej ekipy, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Powyżej, dzięki Holly z PlayStation Access możecie zobaczyć jak wyglądała zabawa od środka, z perspektywy uczestnika. Uff… Ktoś z Was odważyłby się na to?

Najnowsza część Resident Evil zbiera same pozytywne oceny zarówno w kraju, jak i za granicą:

Destructoid 100/100

EGM 95/100

GamesRadar+ 90/100

Gry-Online.pl 9/10

Gram.pl 8,9/10

Ppe.pl 8,5/10

Chwalona jest historia, nowości w mechanice (przede wszystkim zmiana perspektywy na FPP), a także mroczna atmosfera. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 (grę można uruchomić w specjalnym trybie PlayStation VR ) i Xbox One, a także komputerach PC, w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.