Elephone S8 na pierwszym zdjęciu

Pod koniec ubiegłego roku chiński producent zaprezentował rendery swojego nadchodzącego flagowca. Teraz do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie urządzenia - wygląda świetnie, choć nieco inaczej niż na pierwszych materiałach.

Już na renderach Elephone S8 jawił się jako urządzenie premium, z bardzo ładnym, bezramkowym designem. Pierwsze nieoficjalne zdjęcie przedstawia smartfona w równie dobrym świetle. Podobnie jak w przypadku Xioami Mi Mix, Elephone S8 został pozbawiony górnej i dwóch bocznych ramek. Największa różnica w stosunku grafik promocyjnych do rzeczywistości leży w przycisku Home – rendery go nie posiadały. Dodatkowo na zdjęciu wyraźnie widać, że przyciski do regulacji głośności oraz przycisk Power znajdują się z prawej strony urządzenia.

Jeśli chodzi o specyfikację urządzenia to według nieoficjalnych informacji spodziewać możemy się dziesięciordzeniowego procesora MediaTek Helio X27, 4 GB RAM-u, 127 GB pamięci wewnętrznej, podwójnej kamery oraz ekranu o przekątnej 5,5 lub 6 cali. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale raczej nie powinniśmy długo czekać na oficjalną zapowiedź smartfona.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.