Jakie będą nowe MacBooki?

Czy należycie do grupy rozczarowanych nowym MacBookiem Pro? Wiele wskazuje na to, że Apple szykuje coś, co pozwoli wam przywrócić wiarę w tę firmę. A więc nowe, znacznie lepsze laptopy.

Ming-Chi Kuo, analityk z KGI Securities cieszący się dużym autorytetem w branży, przewiduje, że jeszcze w tym roku Apple odświeży swoją linię komputerów osobistych. Według niego, pojawią się nowe, 13- i 15-calowe MacBooki Pro. Od aktualnej wersji będą się różnić obecnością procesora Intel „Kaby Lake” oraz możliwością kupienia większego komputera w wersji z 32 GB pamięci RAM.

Obniżona też ma zostać cena 13-calowej wersji MacBooka Pro, który ma powoli zastąpić leciwego już 13-calowrego MacBooka Air.

Pojawić się też ma odświeżony, 12-calowy MacBook, który również ma posiadać procesor „Kaby Lake” Intela oraz, oprócz wersji z 8 GB pamięci RAM, również 16-gigabajtową.

0
Źródło: Mac Rumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.