LG G6 z premierą na początku marca?

Wygląda na to, że LG chce, aby ich najnowszy flagowiec G6 trafił do sklepów przed premierą Samsunga Galaxy S8. Oba telefony zostaną zaprezentowane na targach MWC w Barcelonie, które rozpoczynają się 27 stycznia, jednak firma LG jest do nich najwyraźniej przygotowana o wiele lepiej, gdyż premiera sklepowa LG G6 została zaplanowana na 10 marca.

Czyli 2 tygodnie po jego premierze „targowej”. Taki zabieg wydaje się być bardzo dobrym posunięciem ze strony LG. Im szybciej ich flagowiec trafi na półki sklepowe, wyprzedzając S8, tym więcej osób się nim zainteresuje. Tak przynajmniej brzmi teoria głoszona przez koreańskie media, które jako pierwsze opublikowały tę informację.

Zresztą 10 marca jest datą koreańskiej premiery telefonu – jest to rodzimy rynek zarówno dla LG, jak i dla Samsunga, stąd też nic dziwnego, że obu producentów chce mieć jak najlepsze wyniki sprzedaży na „własnym podwórku”.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.