Nowy, webowy Outlook już prawie u wszystkich

Prawie dwa lata temu Microsoft zapowiedział odświeżenie webowej aplikacji swojej usługi pocztowej, ale opóźnienia goniły opóźnienia. A nawet gdy go wydał, to kolejnym użytkownikom udostępniał go przez łącznie niecały rok.

Nikt do końca nie wie, poza samym Microsoftem, czemu usługa pocztowo-kalendarzowa Outlook (nie mylić z aplikacją kliencką do poczty i kalendarza o tej samej nazwie) była aktualizowana przez tak długi czas. Wygląda jednak na to, że aplikacja webowa w nowej wersji jest już dostępna u prawie wszystkich. Jak podaje Microsoft, u 99,9 proc. użytkowników.

Wymianę aplikacji webowej na nową zapowiedziano w lutym ubiegłego roku. W kwietni była dostępna dla pierwszych 400 mln użytkowników. Reszta miała otrzymać ją „najpóźniej pod koniec lata”.

Tymczasem już w sierpniu ogłoszono, że nowy Outlook dostępny będzie dla wszystkich do… pierwszej połowy 2017 roku. Cóż, wygląda na to, że w końcu się udało…

0
Źródło: ZDNet
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.