OnePlus 3 i OnePlus 3T już z Androidem Nougat

Trzy dni temu pojawiła się kolejna wersja testowa aktualizacji do Nougata dla OnePlusa 3. Dziś zarówno OnePlus 3, jak i OnePlus 3T mają już dostępną produkcyjną wersję aktualizacji.

OnePlus zaskoczył wszystkich i w raptem trzy dni po opublikowaniu wersji testowej najnowszego Androida dla swoich dwóch telefonów opublikował wersję produkcyjną aktualizacji do Nougata. A właściwie, to zaktualizował system OxygenOS do wersji 4.0, która bazuje na wspomnianym Nougacie.

Aktualizacja jest udostępniana stopniowo, więc całkiem możliwe, że twój telefon jeszcze jej nie widzi, mimo oficjalnej dostępności. OnePlus zapewnia jednak, że w przeciągu, tu cytat, „kilku dni”, trafi ona do wszystkich.

Jeżeli jesteś beta-testerem i instalowałeś wersje testowe aktualizacji, musisz przywrócić telefon do fabrycznych ustawień, by przejść na wersję produkcyjną.

0
Źródło: Oneplus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.