Opera Neon już do pobrania

Wszyscy posiadacze komputerów z systemem Windows i Mac mogą już pobrać interesującą, alternatywną wersję przeglądarki od Opera Software. Oprogramowanie przynosi spore zmiany w interfejsie.
Opera Neon już przy pierwszym odpaleniu wydaje się scalać z naszym pulpitem – tłem przeglądarki staje się nasza systemowa tapeta. Kolejną nowością jest brak tradycyjnego, horyzontalnego paska z zakładkami i kartami – zastąpiły je okrągłe przyciski przypominające „bąbelki” znane z komunikatorów społecznościowych, które trafiły na prawą krawędź okna.
Znajdziemy tu także funkcję podzielonego ekranu, wbudowane narzędzie Snap do robienia zrzutów ekranu, funkcję video pop-up pozwalającą na oglądanie wideo przy jednoczesnym przeglądaniu innych stron oraz ulepszonego omniboxa. Wszelkie funkcje demonstruje poniższy filmik. Zainteresowani mogą już pobrać Operę Neon z TEGO linku.

0
Źródło: Opera.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.