Oto Google Pixel i Pixel XL z 256 GB, które… nie istnieją

Pierwsze dwa smartfony, do których Google przyznaje się już w pełni oficjalnie (także w nazwie), okazały się wielkim sukcesem rynkowym. Nic dziwnego, że informacja o pojawieniu się nowej wersji z 256 GB pamięci na dane spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Zarówno Google Pixel, jak i Google Pixel XL dostępne są w dwóch wariantach, różniących się między innymi ilością pamięci na dane: 32 GB lub 128 GB. Ale czy na pewno tylko dwóch? U amerykańskiego operatora Verizon na jego oficjalnych stronach oba telefony pojawiły się jeszcze w odmianie 256 GB!

Jakby tego było mało, Verizon opublikował nawet kwoty (odpowiednio wyższe), jakie co miesiąc trzeba będzie płacić za smartfony Google z 256 GB pamięci wewnętrznej, w zależności od tego, jaki model smartfona wymienimy na Pixel lub Pixel XL. Informacja niewątpliwie zyskuje dzięki temu na wiarygodności.

A jednak to tylko… błąd systemu, pochodzący prawdopodobnie z błędnego skopiowania ofert dotyczących iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus (oba oferowane w wariancie z 256 GB pamięci na dane). Google Pixel i Google Pixel XL w wersjach z taką ilością pamięci po prostu nie istnieją, więc najbardziej wypasionym wariantem pozostaje odmiana z 128 GB miejsca na dane. A i tak chętnych do jej kupna jest tak wielu, że trzeba czekać na ten telefon kilka miesięcy.

0
Źródło: Verizon, Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.