PlayStation VR otrzymało aktualizację

YouTube posiada obecnie największy zbiór filmów 360-stopniowych. Niestety do tej pory aplikacja dedykowana PS4 nie była w 100% kompatybilna z goglami PlayStation VR.

Gogle PlayStation VR posiadają własny tryb kinowy, który pozwala na oglądanie dowolnej gry czy aplikacji dostępnej na PS4. Jeśli jednak nie jest to aplikacja zaprojektowana specjalnie pod wirtualną rzeczywistość, immersja ograniczona jest do wrażenia przebywania na sali kinowej i oglądania dużego ekranu z niewielkiej odległości.

Konsola już w październiku otrzymała aktualizację pozwalającą na oglądanie filmów VR poprzez aplikację Media Player. Jeśli jednak chcieliśmy oglądać filmy z YouTube’a pozostawał wyłącznie tryb kinowy. Teraz software został zaktualizowany i w końcu, po niemal czterech miesiącach od premiery możemy cieszyć się panoramicznymi filmami z serwisu Google, tak jak posiadacze mobilnych gogli i przeglądarek.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.