Premiera LG G6 „lada moment”

LG szykuje się już ponoć do premiery swojego sztandarowego telefonu G6. Firma rzekomo rezygnuje z pomysłu na modułowy telefon, jakim był G5, stawiając na bardziej klasyczną konstrukcję.
LG G5

LG G5

Przedstawiciel LG w rozmowie z redaktorem Wall Street Journal potwierdził, że LG rezygnuje z modułowych telefonów, a przynajmniej jeśli chodzi o sztandarowe modele. Jak przyznaje, klienci nie byli zainteresowani takim pomysłem.

Szkoda, bo pomysł na samodzielne budowanie telefonu pod własne potrzeby wydawał nam się ciekawy i byliśmy zaintrygowani tym, jak LG dalej rozwinie ten pomysł. Niestety, naszego entuzjazmu najwyraźniej nie podzielili konsumenci, choć niewykluczone, że była to wina niskiej jakości wykonania i bardzo wysokich cen modułów.

LG G6 ma się pojawić, jak mówi przedstawiciel LG, „w bardzo nieodległej przyszłości”. Konkretnej daty nie zdecydował się podać.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.