Producent etui zdradza wygląd LG G6

W ubiegłym tygodniu do sieci wyciekły rendery obrazujące Samsunga Galaxy S8. Dziś mamy do czynienia z kolejną tego typu sytuacją - tym razem dotyczy to wielce wyczekiwanego flagowca firmy LG.

LG G6 zadebiutuje na rynku nieco wcześniej od Samsunga Galaxy S8. Oficjalna zapowiedź smartfona ma nastąpić 26 lutego. W ubiegłym tygodniu dzięki ankiecie opublikowanej przez LG mogliśmy poznać więcej szczegółów na temat urządzenia. Dziś możemy bliżej przyznać się jego designowi.

Ghostek, producent etui do smartfonów, przygotowuje już akcesoria dla zbliżającego się flagowca. Dzięki opublikowanym renderom skupiającym się na obudowie możemy podejrzeć także konstrukcję samego urządzenia. Z grafik wynika, że LG G6 będzie eleganckim urządzeniem o niewielkiej grubości i metalowej obudowie. Z tyłu smartfona znajdziemy podwójny aparat oraz skaner linii papilarnych (warto zauważyć, że żaden z elementów nie wystaje poza tylny panel).

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.