Slide: Twoje zasłony też mogą być smart

Inteligentny dom to wciąż drogie i inwazyjne rozwiązanie. Na szczęście zaczynają na rynku pojawiać się produkty, które nie wymagają skomplikowanej instalacji i nie obciążają zbytnio budżetu oferując jednak dość ciekawe funkcje.

Większość rozwiązań do okien z zakresu inteligentnej automatyki domowej opiera się na kontrolowaniu żaluzji. Nie wszyscy jednak posiadają w mieszkaniach takie instalacje. A co z osobami, które wolą miękkie zasłony i nie mają zbyt dużego budżetu na wdrażanie kompleksowych rozwiązań? Z pomocą ma przyjść właśnie Slide – niewielki moduł, który montujemy tuż pod drążkiem na zasłony. Nie musimy nic wiercić ani przeciągać skomplikowanych kabli – wystarczy niewielka żyłka umieszczona wzdłuż drążka. Poniżej możecie zobaczyć jak szybko przebiega montaż.

Po zamontowaniu Slide wystarczy już tylko skonfigurować aplikację. Możemy w niej ustawić godziny, o których zasłony mają zasłaniać/odsłaniać okno, skorzystać z harmonogramu uzależnionego od wschodów i zachodów słońca lub manualnie kontrolować cały system.

Produkt spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem w serwisie Indiegogo, gdzie zdobył już 504% wymaganego progu. Pierwsi klienci otrzymają Slide w sierpniu tego roku. Za pojedynczy zestaw zapłacimy 89 dolarów.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.