Smartwatch HTC nadal żyje

Po raz pierwszy o smartwatchu HTC o kodowej nazwie Halfbeak usłyszeliśmy w 2015 roku. Mimo licznych przecieków tajwański producent nie zdecydował się wciąż na oficjalną prezentację. Przez ostatnie pół roku o urządzeniu było cicho, co sugerowało, że prace nad nim mogły zostać zawieszone. Tymczasem w chińskiej sieci społecznościowej pojawiły się nowe zdjęcia smartwatcha.

Szereg zdjęć potwierdza to, co już wiedzieliśmy na temat Halfbeaka. Smartwatch powstaje przy współpracy z firmą Under Armour specjalizującą się w produkcji odzieży i akcesoriów sportowych. Z pewnością HTC będzie starało się wyposażyć swój produkt w funkcje istotne dla sportowców m.in. w pulsometr czy licznik kalorii.

Pod względem designu mamy tu do czynienia ze smartwatchem z okrągłą tarczą z wyświetlaczem o rozdzielczości 360 x 360 pikseli, dwoma przyciskami z prawej strony i gumowym paskiem w dwóch kolorach. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android Wear.

0
Źródło: androidpolice.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.