To już oficjalne: LG G6 nie będzie modułowy

Plotki o tym, że następca telefonu LG G5 nie będzie korzystał z technologii modułowej krążyły w Sieci już od kilku miesięcy. Jednak dopiero w tym tygodniu zostały one potwierdzone oficjalnie przez firmę LG.

Pogłoski te potwierdził sam Skott Ahn, CEO firmy LG w wywiadzie udzielonym dla The Wall Street Journal. Publikacja tym samym potwierdziła nasze wcześniejsze domysły: niewielu użytkowników LG G5 była zainteresowana korzystaniem (a co za tym idzie również ich zakupem) z dodatkowych modułów do LG G5, stąd też producent postanowił zrezygnować z tego rozwiązania w swoim najnowszym flagowcu LG G6.

Taka decyzja przełoży się korzystnie na koszt produkcji urządzenia, który według prezesa LG zmaleje nawet o 20%, a to z kolei z pewnością przełoży się na bardziej korzystną cenę końcową urządzenia. Odejście od technologii modułowej oznacza również o wiele lepszą konstrukcję telefonu. Ciekawe tylko, czy G6 będzie w jakikolwiek sposób rewolucyjny, skoro jego producent postanowił zrezygnować z nowości znanych z poprzedniej generacji.

0
Źródło: thewallstreetjournal
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.