Tryb z Deus Ex: Rozłam Ludzkości doczekał się samodzielnej wersji

Deus Ex: Breach, stanowiące pierwotnie część gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości, to innowacyjny tryb gry, który po raz pierwszy prezentuje arcade'owe podejście do rozgrywki serii Deus Ex, pozwalając graczom połączyć rozwiązywanie zagadek ze strzelaniem. Twórcy zdecydowali się udostępnić grę bezpłatnie na komputerach PC.

W grze wcielamy się w rolę hakera z 2029 roku, którego zadaniem jest wydobywanie tajnych danych korporacyjnych przechowywanych na serwerach. Za zdobyte podczas misji fundusze gracz może ulepszać swoje umiejętności i arsenał. Całość ma o wiele bardziej zręcznościowy charakter niż Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Grę można już pobrać bezpłatnie na Steamie. Nie wiadomo czy Breach trafi także na konsole.

Dodatkowo posiadacze gogli VR (HTC Vive i Oculus Rift) mogą pobrać bezpłatnie przygotowane specjalnie dla fanów uniwersum doświadczenie. Aplikacja pozwala na zwiedzanie charakterystycznych lokacji z gry m.in. miasta Golem czy mieszkania Adama Jensena.

0
Źródło: PCgamer.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.