Tym razem to Alcatel pokaże modułowego smartfona?

Należąca do koncernu TCL marka Alcatel szykuje na targi w Barcelonie prawdziwy nalot dywanowy – zamierza pokazać aż pięć nowych modeli smartfonów, z których jeden może być urządzeniem modułowym!

Kilka razy w ciągu ostatnich lat można było odnieść wrażenie, że Alcatel – jako producent telefonów, a obecnie smartfonów – przeżywa kryzys i może nawet zniknąć z rynku. Obecnie jednak należąca do koncernu TCL marka ma się całkiem dobrze, czego dowodem ma być wysyp premier na zbliżających się targach MWC 2017 w Barcelonie.

Według pogłosek, Alcatel pokaże na nich aż pięć nowych modeli smartfonów, z których najciekawszy ma być ten jeden, modularny. Jego funkcjonalność będzie można rozszerzać i zmieniać poprzez montowanie różnych rodzajów tylnych ścianek.

I to już niemal wszystko, co na ten temat wiemy. Niemal, bo pewnych powodów do domysłów dostarczają nam zdjęcia, z nietypowym – jak na smartfony – wykończeniem powierzchni tylnej ścianki. Trzeba przyznać, że wygląda ona całkiem ciekawie, a niektórzy dopatrują się w tych zdjęciach zintegrowanego podświetlenia LED. Lepiej jednak – zamiast zgadywać – uzbroić się jeszcze w chwilę cierpliwości.

0
Źródło: tech2.hu
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.