Użytkownicy AirPods skarżą się na ich niestabilne działanie

Pojawia się coraz więcej skarg na bardzo drogie bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods. Zdaniem użytkowników, rozłączają się one z telefonem podczas rozmowy.

Bezprzewodowe słuchawki Apple’a, zdaniem coraz większej ilości użytkowników, nie działają jak należy, mimo iż pojawiły się na rynku z opóźnieniem z uwagi na chęć poprawienia ich jakości. Jak twierdzą, słuchawki w losowych momentach się rozłączają z telefonem podczas połączeń głosowych, by za chwilę połączyć się z nim na nowo.

Co więcej, w niektórych przypadkach po rozłączeniu AirPodsy nie łączą się już same z iPhone’em i trzeba je na nowo z nim parować. Problem występuje tylko wtedy, gdy iPhone jest sparowany również z innym urządzeniem Bluetooth lub zegarkiem Apple Watch. Większość skarg pochodzi od użytkowników iPhone’a 6s i 6s Plus, choć pojawiły się nieliczne również od posiadaczy iPhone’a 7.

0
Źródło: Mac Rumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.