W poniedziałek konferencja o Note7

Galaxy Note7, czyli telefon który zamiast zmiażdżyć iPhone'a musiał być wycofany z rynku z uwagi na stwarzane przez niego zagrożenie dla zdrowia i życia użytkowników. Jak do tego doszło? W poniedziałek zamkniemy ostatecznie ten rozdział z historii Samsunga.

Samsung Galaxy Note7 byłby świetnym telefonem, gdyby nie pewna jego drobniutka wada polegająca na występowaniu spontanicznego samozapłonu. Telefon musiał być wycofany z rynku, a klientom musiały zostać zwrócone pieniądze.

Czemu Galaxy Note7 potrafił bez przyczyny stanąć w płomieniach? Samsung właśnie zakończył swoje śledztwo i organizuje konferencję, w której przeprosi raz jeszcze za sytuację i wytłumaczy na czym polegała usterka.

Transmisja na żywo z konferencji rozpocznie się w poniedziałek o drugiej w nocy i będzie emitowana na tej witrynie internetowej. Będziemy, rzecz jasna, relacjonować ją na łamach CHIP.pl.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.