Wiemy jak będzie nazywał się wirtualny asystent Samsunga

Plotki o opracowywaniu własnego asystenta głosowego w przypadku Samsunga nie są niczym nowym. Teraz możemy jednak śmiało przypuszczać, że oprogramowanie to zadebiutuje już wkrótce.

Microsoft ma swoją Cortanę, Apple – Siri, a Nokia pracuje nad Viki. Do grona szacownych asystentów wirtualnych zaliczyć będziemy mogli wkrótce Bixby’ego – bo tak nazywa się właśnie rozwiązanie opracowywane przez Samsunga.

Nazwa została ujawniona przypadkowo przez samego producenta. Na oficjalnej stronie Samsunga zapraszającej do betatestów usługi płatności mobilnych, w rozwijanej liście przez pewien czas obok opcji „Zakupy” i „Samsung Pay Mini” dostępny był właśnie Bixby. Możemy przypuszczać, że Bixby będzie nie tylko zintegrowany z androidowymi aplikacjami, ale także z wspomnianymi już płatnościami Samsung Pay Mini.

Obecność Bixby’ego na liście, świadczy też o tym, że oprogramowanie jest już niemal gotowe do użytkowania, więc powinniśmy zobaczyć je w akcji już niedługo. A lepszej premiery niż równej z Galaxy S8 Bixby nie będzie mógł sobie wymarzyć…

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.