Wyciekła cena Nintendo Switch!

To, że japońska gazeta Nikkei otrzymuje jakąś ważną informację na temat nowej konsoli Nintendo tuż przed jej premierą stało się niemal tradycją. W przypadku Nintendo Switch japońskie medium dotarło do ceny nowej konsoli japońskiego producenta!

Jeśli japońska gazeta się nie myli, to Nintendo Switch w Japonii kosztować będzie 25000 Jenów, czyli 890 PLN. Jeśli ta cena rzeczywiście okaże się prawdziwa, to Nintendo rozbije przysłowiowy bank – fajna konsola przenośna w cenie poniżej 1000 PLN skusi niejednego gracza, który do tej pory zupełnie nie interesował się handheldami.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że ceny w Europie i w Stanach Zjednoczonych mogą być nieco inne od tych w rodzimym kraju producenta. Ale nawet licząc z lekką „górką”, mówimy tu o nowej konsoli, której premierowa cena nie powinna przekroczyć 1200-1300 PLN. Całkiem nieźle.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.