Xbox One S w formie laptopa

Przerabianie konsol stacjonarnych na mobilne laptopy nie jest niczym nowym. Jeden z entuzjastów takich modyfikacji - Ben Heck - zaprezentował jednak na swoim kanale cały proces. To była długa i skomplikowana operacja.

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, gdy Ben Heck rozebrał na części swojego Xboxa One S i nigdy go z powrotem nie złożył. Zamiast tego mężczyzna postanowił przekształcić go w rodzaj konsoli mobilnej zabudowanej w formę laptopa. Przygotowanie samej obudowy nie było tak trudne jak odpowiednie rozmieszczenie wszystkich elementów. Większość części została zachowana w formie oryginalnej. Heck zmienił jedynie wentylator, który musiał zmieścić się do nowej konstrukcji oraz zasilacz i moduł WiFi. Trzeba przyznać, że wyszło mu to całkiem zgrabnie- Xbox One S w takiej formie jest zdecydowanie bardziej kompaktowy, ale nie mniej elegancki. Poniżej możecie obejrzeć cały proces powstawania modyfikacji.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.