Call of Duty wraca do korzeni

Activision chyba w końcu zrozumiało, że gracze odczuwają już przesyt strzelaninami w futurystycznych klimatach. Popularność Battlefield 1 rozgrywającego się w realiach I Wojny Światowej zmotywowała firmę do powrotu do korzeni.

W trakcie konferencji dla inwestorów Activision zdradziło plany na obecny rok. Do najważniejszych zapowiedzi należy z pewnością nowa odsłona serii Call of Duty. Tym razem za jej realizację odpowiadać będzie studio Sledgehammer Games, które odpowiadało wcześniej za CoD: Advanced Warfare. Tym razem jednak twórcy zamierzają wrócić do korzeni i skupić się na tradycyjnej walce, bez futurystycznych gadżetów. Nowa część pojawi się jeszcze w tym roku, jednak konkretnej daty premiery nie ujawniono.
Kolejną ciekawostką jest zapowiedź drugiej części Destiny. Gra o podtytule Destiny 2: Forge of Hope zadebiutować ma w okolicach listopada br. Gra ma być bardziej filmowa i zawierać większą liczbę interesujących bohaterów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pojawi się nie tylko na konsolach nowej generacji, ale również na PC.
0
Źródło: The Verge.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.