Druga część Destiny ukaże się jeszcze w tym roku

Gra Destiny ukazała się w 2014 roku. Była to pierwsza produkcja studia Bungie, bo tym jak odłączyło się ono od Microsoftu i zamiast tworzyć kolejne części Halo, skupić się na tworzeniu nowych tytułów. Fani Destiny z pewnością ucieszą się, że w tym roku pojawi się druga część tej gry.

Oprócz tego, że Activision obiecało premierę drugiej części Destiny jeszcze w tym roku, nie wiemy absolutnie nic. Gra zostanie najprawdopodobniej zaprezentowana podczas tegorocznych targów E3 i mamy nadzieję, że okaże się rozbudowaną wersją pierwszej części, z której znikną wszystkie irytujące rzeczy, na które narzekaliśmy 3 lata temu, po premierze Destiny.

Z pewnością znajdą się również tacy gracze, którym nie spodoba się sama idea wydawania drugiej części gry MMO. Zamiast tego można przecież wydać duży dodatek, wprowadzający wszystkie potrzebne zmiany i aktualizacje.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.