Fallout Shelter już na Windows 10!

Gra Fallout Shelter w końcu pojawiła się w Sklepie Windows. Produkcja znajduje się w programie Xbox Play Anywhere, a to oznacza współdzieloną licencję na wszystkie nasze urządzenia.

Fallout Shelter to darmowa gra z mikropłatnościami, która zadebiutowała początkowo na systemach mobilnych, takich jak Android i iOS. Teraz debiutuje na urządzeniach z Windows 10, a konkretniej, na pecetach i konsolach do gier. Wersja na Windows tym różni się od innych wersji, że wszystkie zakupione przez nas elementy na PC będą dostępne na konsoli (i odwrotnie).

Gra Fallout Shelter jest relatywnie prostej konstrukcji. Wcielamy się w niej w nadzorcę krypty, musimy dbać o jej dobro i dobrobyt jej mieszkańców. To prosta gra ekonomiczno-strategiczna, ale też z niezwykłym klimatem i całkiem przyzwoitą mechaniką. Wersja bez dodatków jest całkowicie darmowa.

0
Źródło: bethesda
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.