Get Even z nowym zwiastunem i datą premiery

O Get Even nie słyszeliśmy nic od dawna i można było przypuszczać, że produkcja boryka się z jakimiś problemami. Na szczęście nic z tych rzeczy - twórcy właśnie ogłosili datę premiery.

Najnowszy zwiastun Get Even wprowadza fabularnie do produkcji – będziemy mieć do czynienia z o wiele większą psychodelią niż było to początkowo zapowiadane. Twórcy wyraźnie odeszli od pierwotnego pomysłu, w którym nacisk miał być położony na starcia wieloosobowe. Zamiast tego otrzymamy solidny (miejmy nadzieję) survival horror, w którym główny bohater traci pamięć i musi podążać ścieżką własnych wspomnień, by uratować kobietę z przywiązanym do piersi ładunkiem wybuchowym.

Dzięki metodzie fotogrametrii Get Even ma prezentować się bardzo realistycznie, ale na samym zwiastunie nie do końca widać różnice między taką grafiką, a tradycyjną oprawą wizualną z innych produkcji…

Get Even zadebiutuje na PC i konsolach nowej generacji 26 maja br.

0
Źródło: wcfftech.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.